عکس جدیدی از مزدور حزب الله که در جنایات کودتا همواره در محل حضور داشته این بار در معیت خامنه ای در کردستان

این مزدور حزب الله در 22 خرداد در حمله به ستاد انتخاباتی میر حسین، در روز عاشورا و در محل شهادت استاد علی محمدی نیز حضور داشت.

Advertisements

44 پاسخ

 1. ای والله دمشون گرم امت حزب الله همیشه در صحنه حضور داشتند
  تازه فکر کردید از این جور آدمایی که عمرشون رو برای انقلاب گذاشتن کمن؟
  خیلی بیشتر از اونی هستن که فکرشو بکنید

  • اشتباه نکن عمرشونو برای ساندیس و رانتهای احمقهای بالادستی گذاشتن. این شعارهارو هم احمقهایی مثل خودتون باور میکنن.

  • آخه مردک کور باطن شما اینقدر کم مایه هستین که مجبورین برای سرکوب این جنبش از جزایر کومور آدم بیارین .

  • من نمیدونم که فرق این بسیجی ها با طرفدارای شاه چیه؟

  • خدا اين رهبرو بكشه از دست اين امت نجاتش بده هركاري مي كونه يه چيز ميگن

  • کارت درسته داداش
   دمت گرم
   مرگ بر منافق

   حزب فقط حزب علی (ع)
   رهبر فقط سید علی

 2. na rast migi
  !
  moftkhora kheyli ziadan
  !

 3. استعمال آن باتومها اگر برات کمه میتونی حزب اله رانیز بخودت شیاف کنی

 4. ان شاالله متین جان شما هم عمرتون رو در راه انقلاب بدی

 5. متین جون تو هم حتما صیغه زاده این جور مزدورها هستی

 6. آخ چه حالی میده که جنبش پیروز بشه ، اونوخت این مزدورای حسن لبنانی رو تو ایران اینقدر بزنیمشون تا پولهای این مردم بدبخت از دماغشون بزنه بیرون.

  • بابا بچه گول ميزنن بچه نشو لبناني كيلو چنده مگه ما مرديم همچين سبزها را بزنيم كه عرعر كنند

 7. ما ممكن است با حكومت ايران و عملكرد آن مخالف باشيم اما حركت و مقاومت اسلامي مردم لبنان كه مصداق بارز آن حزب الله لبنان را ارج مي نهيم و زير سوال بردن حزب الله را عملي مشكوك توسط گروههاي متعلق به وهابيت مي دانيم

 8. عربهایی که در ایران زندگی می کنند همشون خارجی و مزدور نیستند
  و عربایی هستن که فارسیو با لهجه عربی حرف میزنن ولی ایرانی اصیلن و همچون ما ایران دوست هستن
  عربایی هستن که مزدور رژیم هستن و فارسیو با لهجه تهران و قم صحبت می کنن و از ایرانیا متنفرن و دارای مشاغل دولتی هم هستن(طبق دستور )
  اما در نزد مردم ایران این عربای زیر بته در اومده آدمکش جدید
  از گروه دوم هم منفور ترن
  درود بر ایران درود بر جهان درود بر صلح درود بر عشق

 9. شما اگر تفاوت خامه ای و هیتلر رو بگی جایزه داری

 10. عكسش رو پخش كنيد تا بكشنش بسيجيه مزدور سانديس خوره عوضي.
  مرگ بر ديكتاتور

 11. خدا کنه بتونه آبجیشو بیاره ایران واسه فعالیت مشابه

 12. کو بشه چشم هایی که نمیتونه ببینه !
  خطابم به کساییه که روز 22 بهمن تو سوراخ موش هاشون فکر این بودن که چطوری از روز بعدش خبر های چرت و پرت و عکسهای عروسی …. شون رو تو اینترنت پخش کنند !

  در جواب میترا : انشا الله شما هم سیر کننده جبهه سبز باشی ! همه رقمه !

  در جواب محمد : اگه همین جون به دست های سید حسن نباشن شما رو به جای دختر های دبی به این کشور صادر میکنند ( جهت استعمال ) !

  البته میدونم پشت ما حرف در میارین که خرابیم و تفکر خرابی داریم و از این حرفا !

  ولی گاهی آدم ناچاره واقعیت ها رو بگه !

  مرگ به این جنبش مردم فریب ( به اصتلاح سبز )

  در جواب

 13. hello dear thank you from sending massage for me

 14. متین خیلی احمقی میدونی به هر خوانواده لبنانی که یکی از افرادش به درک واصل شده باشه از طرف جمهوری اسلامی ماهانه 500 دلار پرداخت میشه ؟
  حالا این احوقی نژاد داره خودشو جر میده که خوشه ها و شاخو برگ واسه مردم ایران تعریف کنه؟

 15. مانی شاید تو و امثال توخواهرو مادرتون رو بدین رهبرتون و بسیجهای محلتون و حزب ا… تبرک کنن ولی بقیه برادراشون، پدرشون غیرت دارن.
  خواهرو مادرت ارزونی همونهایی که گفتم.
  مرگ بر حزب ا…
  مرگ بر خامنه ای
  مرگ بر احمقی نژاد
  مرگ بر ایرانی وطن فروش

 16. in hezbolahi ha khaharo madareshono forokhtan be ali khamenei ghatele bozorg in mardako az hezbolah avordan adam bokoshe eiii harom loghme

 17. كساني كه دم از اسلام مي زنند يادشان باشد كه حق ملت نجيب ايران در ابراز عقيده شان را پايمال مي كنند. خامنه اي كه عنوان رهبر مسلمانان جهان را به خود چسبانده تمام بيت المال را بدون اجازه مردم خرج طرفداران خود مي كند و حتي كوچكترين حرف در مخالفت با خود را تحمل نمي كند. ابرازعقيده حق هر انساني است و حتي يك كافر هم حق زندگي و ابراز عقيده در جامعه اسلامي را دارد. اعتراض و راهپيمايي آرام حق ملت ايران است اما تا كنون هيچ گونه مجوزي براي راه پيمايي مردمي كه مخالف هستند داده نشده است. در حالي كه خامنه اي كه تمام صدا و سيما و امكانات نظامي كشور را خرج خود كرده حق هيچ گونه ابراز عقيده مخالفي را به ملت نميدهد و حتي يك كانال تلويزيوني ملي را حاضر نيست به مخالفان بدهد بدليل آنكه قادر به جوابگويي به سياستهاي اشتباه حكومتي بصورت آرام و شرافتمندانه نيست و جواب خود را با باتوم و تفنگ ميدهد. حكومت نظامي جهت سركوب مخالفان در روز 22 بهمن كاملاً مشخص بود. چرا بايد پول من و فرزند من خرج هزاران اتوبوس براي آوردن خانواده نظاميان و ساير ارگانهاي حكومتي شود؟ چرا حكومت از پول من و فرزند من تا دندان خود را مسلح مي كند تا اگر با دست خالي و صرفاً علامت سبز در خيابان آمدم كه حق ابراز عقيده من است با باتوم بر سرم بكوبد و به زندان ببرد؟ اين نشانه حرام لقمگي خامنه اي و طرفدارانش است كه به دروغ خود را مسلمان مي خوانند. خداوند پايمال كردن حق هيچ كس را نمي پذيرد چه برسد به پايمال كردن حق ميليونها انسان مسلمان.

  اگر خامنه اي شرافت آنرا داشت كه فقط يك روز اجازه راهپيمايي مردم را حتي خارج از شهر بدهد و خود تامين امنيت آنرا جهت جلوگيري از دخالت نيروهاي خود سر به عهده بگيرد آنگاه معلوم ميشد ملت ايران وي را مي خواهد يا خير.

  يك جانباز جنگ تحميلي

 18. مرگ بر دشمنان قسم خورده جنبش ازادي و رهايي در ايران حساب همه شما را مي رسيم01/12/1388

 19. حزب الله هميشه در صحنه و آماده هر جانفشاني در راه ولايت است.

  جانم فداي رهبر

 20. جناب آقای کانی ( یعنی مانی )

  حتما رهبرتون هم دروغ میگه دیگه .

  ماجرای کهریزک و انتخاب رحیم مشایی و …. همش دروغه دیگه . باور کن که شماها از سگ هم پست ترید . ولی بدان که راه توبه همیشه باز هست و دنیایی دیگر با بازتاب کردار شما در راه هست – حداقل کاری که میتونی بکنی اینه که خفه بشی و حال ماها رو به هم نزنی – چون وقتی حرفای مذخرفت رو می خونم حالم بد میشه .

 21. کور بشه چشم هایی که نمیتونه ببینه !
  خطابم به کساییه که روز 22 بهمن تو سوراخ موش هاشون فکر این بودن که چطوری از روز بعدش خبر های چرت و پرت و عکسهای عروسی …. شون رو تو اینترنت پخش کنند !

  در جواب میترا : انشا الله شما هم سیر کننده جبهه سبز باشی ! همه رقمه !

  در جواب محمد : اگه همین جون به دست های سید حسن نباشن شما رو به جای دختر های دبی به این کشور صادر میکنند ( جهت استعمال ) !

  البته میدونم پشت ما حرف در میارین که خرابیم و تفکر خرابی داریم و از این حرفا !

  ولی گاهی آدم ناچاره واقعیت ها رو بگه !

  مرگ به این جنبش مردم فریب ( به اصطلاح سبز )
  (چون خیلی با نظرت حال کردم دوباره گذاشتم تا چشم مخالفها در بیاد)

  • چشم کسی در نمیاد، شما میزان شعور و ادب خودت رو نشون دادی. به حرف دیگران کسی بدکاره نمیشه، ولی هر کس با حرفاش شخصیت خودشو نشون میده، شما هم خودتو خیلی خوب معرفی کردی. هر وقت عکس ترانه رو میبینم مثل روز اول متاثر میشم، همه مون میدونیم چه بلایی سر ترانه عزیز اومد و همه مون می دونیم کدوم حیوون صفت از خدا بی خبری اون کار وحشیانه رو با یه انسان کرد. شما واقعاً سنگ اون حیوون صفتها رو به سینه میزنی؟ خودت خواهر نداری؟ مادر نداری؟ گیرم هیچ کسو نداری.. انسان نیستی؟ شرف نداری؟ دل نداری؟ واقعا دلت به درد نمیاد؟ اگر بچه های جنبش سبز از این دست حرفها میزنند به خاطر بلاهایی هست که اربابهای امثال شما سر ترانه و خیلیهای دیگه آوردن؟ از عصبانیته. گرچه من با این کار هم مخالفم. چیزی که برای من بده برای دشمن من هم بده ولی شما بهتر از من میدونی که اگه تو محاصرا ی اکثریت سبز گیر بیفتی، در حالیکه سر تا پا مسلحی این مردم فقط ازت میپرسن»چرا؟»
   گیرم که خلق را به فریبی فریفتی
   با دست انتقام طبیعت چه میکنی

 22. doaa konan bad az perooze jonbesh ger man nayoftan.aval majboreshon mekonam tak tak edrar konan to sorat molashon.badam mebandameshon be hamon mashen molashon ta bebenam cheqad metonan bedavando mal moftee kh khordano pas bedan.

 23. با فرض درست بودن عکس ها باید بگم من که این فرد را نمی شناسم و لی کارش چه اشکالی داره یه بار اومده استقبال رهبر (یا محافظت از او)یه جای دیگه هم داره با اغتشاش گران مقابله کنه
  بعضی ها با همه چی مشکل دارند.

 24. متين عزيزم اسم بابات احتمالا مثل اسم اين باباي آخوندها محمد صادق جعفر علي عباس نجم الدين باقر مستوفي هستش يعني معلوم نيست بابات كيه درسته

 25. من جواني 29 ساله ام من خودم قبلا طرفدار شديد خميني و خامنه اي و جمهوري اسلامي بودم من از سن شانزده سالگي عضو بسيج شدم و به مدت يازده سال به طور مداوم در بسيج بودم و روي هم رفته شش سال عضو عادي و پنج سال عضو فعال بودم و كارهاي مختلفي از جمله معاون امور مالي مسجد و مسوليت مطبوعات پايگاه بسيج مسجد و مسول هماهنگ كننده تبليغاتي حوزه مقاومت بسيج با منطقه بسيج تابع بودم و همچنين به مدت يكسال چهار ماه در سال هشتاد به جاي سربازي در پادگان نبي اكرم واقعه در پشت پارك ملت تهران كه در دست ستاد مشترك سپاه بود به عنوان پاره وقت و در لباس شخصي با عنوان بسيجي فعال و با حقوق و مزايا خدمتم را در ناز و نعمت به پايان رساندم قرض از گفتن اين حرفها اين بود كه بگويم كه چكونه اين كارها را به من واگذار كردن جوابش معلوم است چون باتوم به دست و گوش به فرمان بوديم و روز هاي جمعه با لباس چريكي و بعضي اوقات لباس خاكي به تن ميكرديم و چفيه خايمالي كه خيلي مهم بود به گردن مي انداختيم و با موتور حوزه مقاومت با يك نفر ديگر و بادو اسپري فلفل به پايگاه كوهستاني كه به منظور هاي مختلفي ساخته شده بود مي رفتيم و در انجا جواناني كه ميخواستند خوش باشند و بزنند و برقصند را مهار ميكرديم و الات موسيقي انان را قبضه كرده و به پايگاه مي اورديم و هر كسيكه ميخواست مقاومت كند مانند سگ ميزديم ودر قهرماني فوتبال جواناني كه دنبال بهانه براي لذت و شادي بودند را ميگرفتيم و مي برديم به دفتر بسيج مسجد تا مشخصاتش را بپرسيم تا سو سابقه در بسيج برايش درست كنيم و كارهاي ديگر من نيز اين بود كه خبر ميرساندم تا جشن پاراتي ها به هم بخورد محل بشقابهاي ماهواراي را به بچه هاي صد و چهارده سپاه و امر به معرف و نهي از منكر گزارش مي دادم اين تنها بخشي از كارام بود . من حالا از كرده گذشته ام پشيمانم و دوست دارم و اميدوارم گناهان كثيف نا بخشودني ام بخشيده شودو از همين جا از دشمنان جمهوري اسلامي و ازادي خواهان واقعي طلب بخشش و عفو دارم. ودر پايان ميگويم مرگ بر حكومت جهل و جورو خرافات حاكم بر ايران مرگ بر جمهوري اسلامي و مرگ بر ريش داران و بي ريشان جيره خور طرفدارحكومت ولايت فقيه قبيع و خرافات گستر …… 02/12/1388

 26. با سلیمانی موافقم
  بسیاری از افراد متدین ومذهبی سبز هستنداما در اوضاع فعلی بهترین فرصت برای وهابیان و صهیونیستها پیش آمده تا از آب گل آلود ماهی بگیرند دوستان عزیز سر کار نروید!تفرقه بهترین راه برای نابودی

 27. اوني كه مامانش شبها تو پارتي و اجيش تو تولده بايد دنبال بابش بگرده محسن خانم برو اسمت عربيت عوض كن بعد بيا

 28. خودت میفهمی چی مینویسی؟ تو بسیجیا گشتن ۴ تا رو پیدا کردن که سواد خوندن و نوشتن داشته باشن بتونن آنلاین کامنت بذارن باز هم این «باسواد» هاشون حرف زدن بلد نیستن.

  بحث اسم عوض کردن باشه که سخت میشه که … فکر کن … تو باید راه بیفتی از ۴۰-۵۰ نفر بپرسی ببینی فامیلیت چی باید باشه. نمیخواد … همین اسمی که گذاشتی واسه خودت کافیه …

 29. در جواب ماني و بقيه دوستران دولت : تفكر فاشيستي يعني همين لحن حرف و برخورد شما با انتقاد دوستان….. حادثه كوي دانشگاه كه دروغ است…مرگ ندا كه دروغ است..كلي دانشجو زنداني شد همه دروغ است…ازادي مطبوعات كه طبق قانون حرام است…راهپيمايي در جهت خواست اهداف مردم كه طبق اصل 27 قانون حرام است… ديگر چيزي ماده كه شما بر سر اين قوم ارياي بياوريد…مرگ بر ختمنه اي و نوكرهايش

 30. تا زمانی که امثال این توی جامعه هستن شما هیچ گوهی نمیتونین بخورین

 31. واقعا خیلی خری متین من فکر کنم اصالتا آدم نباشی اخه مگه میشه ادم این همه خر .گاو .نفهم.

 32. خطاب به احمدی نژاد دیکتاتور خامنه ای حرومزاده و تمام سر دمداران :
  ای مگس! در این جولانگاه سیمرغ ,جای تو نیست

 33. سلام علیکم
  عکس=مونتاژی است.
  تصاویر مربوط به یکی از اعضای بسیج شرق تهران هست.
  با سپاس

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: