اطلاعیه جدید جندالله در مورد تعیین جانشین برای رهبر جنبش

بسم الله الرحمن الرحیم
كَتَبَ اللَّهُ لأَغْلِبَنَّ أَنَا وَرُسُلِي إِنَّ اللَّهَ قَوِيٌّ عَزِيزٌ
خدا مقرر كرده است كه حتما من و فرستادگانم چيره خواهيم گرديد آرى خدا نيرومند و شكست ناپذير است

وَإِنَّ جُندَنَا لَهُمُ الغَالِبُونَ
ارتش ما (جندالله) البته که در آینده غالب هستند.
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که پس از حادثه جانکاه دستگیری رهبر جنبش ، کمیته مرکزی جنبش طی نشستهائی با تمامی اعضا و متحدین جنبش ، موضوع جانشینی و همچنین مسئولیت اجرائی جنبش را در غیاب رهبر مورد بررسی قرار داد و امروز در نشست نهائی و اخیر به اتفاق آرا و با موافقت همه اعضای جنبش و همچنین با موافقت همه متحدین حاج محمد ظاهر بلوچ به عنوان جانشین امیر عبدالمالک انتخاب شدند و همه مبارزان با ایشان در راستای آرمانها واهداف والای امیر عبدالمالک (حفظه الله و رعاه و فک اسره) بیعت نموده و پیمان نبرد تا مرگ بستند.
در این نشست و پیمان تمامی اقوام و قبایل سرحد اعم از شه بخش ، ریگی ، ناروئی و شهلی بر و همچنین تمامی گروههای مبارز از مناطق مکران اعم از صلاح زهی ، درخشان و شاهوزئی و سایر اقوام با حاج محمد ظاهر بلوچ بیعت کرده و پیمان بستند که تا آخرین قطره خون به نبرد و مبارزه و جهاد ادامه خواهند داد.
در این نشست همه مبارزان جنبش و گروههای متحد سوگند خوردند همانگونه که رهبر عزیز جنبش امیر عبدالمالک (حفظه الله و رعاه و فک اسره) خطوط مبارزه و جهاد را ترسیم کرده بودند به نبرد و مبارزه ادامه دهند و مردم بدانند که رهبر عزیز مبارزانی تربیت کرده که به نحو احسن آرمانهای وی را به پیش خواهند برد و جنبش تنها در رهبر خلاصه نبوده است که با دستگیری وی مشکلی رخ دهد و یا حرکت متوقف شود بلکه جنبش استوارتر از پیش به راهش ادامه خواهد داد و مدد و نصرت پروردگار هم با مجاهدان و نصرت کنندگان دین خواهد بود و مبارزان با تکیه و اعتماد بر ذات الله با عزمی راسخ و همتی وافر راه جهاد را تا آخرین لحظه زندگی ادامه خواهند داد و این عهدی است که امروز همه مبارزان با پروردگارشان بستند.
رژیم هم بداند که با جنبشی مقتدرتر و مستحکم تر از قبل مواجه خواهد شد که هرگز بدان فکر نکرده است و خواهد دید که فرزندان دلیر و مومن بلوچستان با متجاوزان و اشغالگران و ستمگران چه خواهند کرد و بزودی ادعاهای دروغین سرکردگان رژیم به باد هوا خواهند رفت.
حق در هر صورت پیروز است و باطل ، ظلم و کفر نابود شدنی است و اگر امروز کافران جشن گرفته و مراسم شادمانی برپا کرده اند بزودی شاهد تباهی و بربادی و هلاکت خود خواهند بود و آنگاه دروغهایشان برای همگان آشکار خواهد شد و به یقین خواهند دانست که بلوچستان برایشان جولانگاه تاخت و تاز نخواهد بود و همین بود آرمان رهبر جنبش و فرزندان معنوی اش این رویا را تعبیر خواهند کرد.
جنبش مقاومت جندالله

Advertisements

80 پاسخ

 1. اولا كه شما قوم كافريد.دوما با بمب گذاري نجات معهنا نداره

 2. گرفتن ريگي باكمك امريكا و پاكستان و انگليس با ان همه امكانات چقدر براي اين بد بخت هاي ذليل وحقير مهم است كه گوش دنيا را كر كرده اند. شما چند سال است شب و روز نداريد كه يك انساني كه يك هزارم امكانات شما واربابانتان راندارد دستگير كنيد تازه حالا هم اگه اربابانتان نبودند شما سگ كي بوديد كه ريگي را كه نه پول نه هيچ امكاني را ندارد دستگير كنيد. حالا ريگي را گرفتيد ريگي هاي ديگر را چه ميكنيد شما با عمال شيطانيتان هزاران ريگي توليد كرده ايد كه به وقتش نسل شما حراميان را از زمين ريشه كن خواهند كند . يك هم وطن لر مقيم تهران ما هستيم ما هستيم

  • مرده شور تو احمق که انقدر مخت گوزیده که نمیفهمی ریگی از خودشونه
   حالا از کیرش برو بالا ابله . تهران اومدی از کیر کروبی بری بالا؟

   • na omade tehran madare to avaziro begad chaghal damet garm dadash khob gofti hamvatane loram

  • ثو كه اسم خودت را ايرانس گذاشته اي
   ميداني تين زيگي چند نفر از لرهاي شيعه و بلوچ هاي سني را كشته؟

 3. خدا حفظشان کند…
  تا کی ظلم…
  تا کی کشت و کشتار….

 4. درود بر سربازان گمنام امام زمان که عبدالمالک ریگی را گرفتند

 5. چون بدی پیش آید از بدتر بترس. هم وطن .

 6. مرگ بر حکومت دیکتاتوری خامنه ای فرعون

  درود بر امیر عبدالمالک ریگی(حفظه الله و رعاه و فک اسره)
  با شکنجه کردن و به زور اعتراف گرفتن و شهادت امیر عبدالمالک ریگی(حفظه الله و رعاه و فک اسره) دولت ضد اسلامی و شیطانی خامنه ای نمی توند به اهداف خود برسد
  مردم مسلمان و به خصوص مردم عزیز و شهید پرور بلوچستان همواره نام و یاد ایشان را از یاد نخواهن برد و به امید خدا گروه جنده الله نسبت به قبل قویتر و استوارتر خواهد شد و انتقام رهبر والا مقامشان را خواهن گرفت

  • برو بابا این جوجه 48 ساعته امد مثل بلبل اعتراف کرد این رهبر شما خاک توسرتون با این رهبرتون

 7. انقدر دروغ از تلویزیون تحویلمون دادن که به شک افتادم نکنه این هم آدمی به بدی چیزی که اینا نشون میدن نباشه؟؟؟
  تهران جلوی چشممون بود رو هوا بود گل و بلبل نشون میدادن

 8. دیگه همینمون کمه که تروریستهای بمب گذار که سربازان وظیفه را میکشند، دم از مبارزه با ظالمان بزنند!

 9. خدمت آقا علی عرض کنم شما از بلوچ چیزی میفهمی ایا دیدی که از ابتدائی ترین امکانات بی بهره هستن به خدا اگه خودت روزی برسه که مادرت یا پدرت از فقر یا بیماری که از کمبود بهداشت منطقه باشه بمیرن از ریگی بدتر میشی من از کارهای ریگی دفاع نمیکنم ولی خود ریگی جلوی خشم هزاران ریگی دیگر رو گرفته بود .
  انقدر سنگ دل نباشید و کمی خودت رو جای انها بذار متوجه خواهی شد که جه ظلمی در حق مردم بلوچ میشه

  • حمید خان با این حرفا کشتار مردم بی گناه حلال میشه؟
   جدا خدا اینها رو که از اسم جندالله سوء استفاده کردن
   خود خدا ریشه کنشون کنه

 10. دفعی پیش یکی از شما سبزابود گفت هرکی برای اونچه کع نداره میجنگه آره حالام که میگین ریگی برای خدا میجنگه یعنی …

  • مگه شما میفهمید خدا یی هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟
   تا حالا فکر میکردم قبرپرست و خوباتون هم خامنه ای پرست هستید.
   فعلا دور,دور شماست ولی خشم خدا نزدیکه انشاالله.

 11. بر پدر هرچه جنايتكار خدا نشناس لعنت كه براي رسيدن به اهدافشان به كشتن مردم بي گناه مي پردازند.

 12. شما پوستین را وارونه سر کرده اید.ترکاندن خود و کشتن مردم ،برای آزادی مردم!.فیلسوفان علم اخلاق در عجب اند از این همه سنگ دلی.توجیهات شما هم برای خودش داستانی ست.خوش آمد به رهبر جدیدتان و بد آمد به خانواده های ترکاندن های جدید.

 13. ریگی اگه راست می گفت خرج سفرهاش رو صرف عمران منطقه خودش می کرد.

 14. دوست گرامی man, بنظرت حرفای قشنگی زدی ؟ خب مثل آدم درست نظر بده دیگه . اه
  بنظر من نه قوم خوبه نه کاشان لعنت به هر دوتاشان
  ریگی هم کم جنایت نکرد کن سر نبرید فقط از یه کارش خوشم اومد که بعد از انتخابات زد حدود 33 نفر از این اراذل و اوباش خامنه ای ضحاک رو به درک واصل کرد .
  ولی آخه چرا این همه کشتار و بی رحمی مگه اونایی که کشته میشن انسان نیستن مگه فرزند و یا عزیز خانواده خود نیستن من با قتل و کشتار و خونریزی 100% مخالفم .
  با آرزوی صلح و آرامش برای همه ملتهای دنیا

  • کاش خود خامنه ای به درک واصل میشد نه اون بیچاره هایی که مامور بودند خیلی بی رحمانه قضاوت میکنی
   در کل نفرین به هر چی ادم کشه حالا میخواد دیندار باشه یا بی دین.

 15. اگر واقعیت را ببینیم ، واقعیت اینست که خدا همواره با مومنان است نه با گمراهان.
  شیعه بر اساس نص قرآن کریم در برابر جلادان صهیونیستی به دفاع از هم کیش خود بر میخیزد هر چند که سنی باشد اما آنان که گمراهند به قتل عام مردم میپردازند و چون گمراهند آیات کتاب خدا را غلط تفسیر میکنند و همین تفسیر غلط باعث میشود که آنها تا رسیدن به آتش سوزان دوزخ در گمراهی خود بمانند.
  بلند نظری و آرمانهای بلند الهی و انسانی پیروان علی بن ابیطالب را با تحجر و خشک مغزی و حماقت مارقین گمراه مقایسه کنید تا به حقانیت مذاهب پی ببرید.
  یکی نیست به این گروه مارقین بگوید احمقها آنجا که اشغال شده است فلسطین است و آنها که مظلوم هستند هم مذهبهای خود شما یعنی فلسطینیها هستند ، اگر غیرت اسلامی دارید بروید و در آنجا خرجش بکنید .
  همگی ببینید پیروان کدام مذهب بازیچه ی دست کفار و مستکبران عالم قرار میگیرند و از این مقایسه به حقیقت برسید و راه درست و مذهب اصیل اسلامی را تشخیص دهید.
  مدد الهی همواره شامل حال شیعیان بوده و تا زمانی که شیعیان در مسیر تشیع سرخ علوی که مبتنی بر شناخت حقیقت و فرهنگ شهادت است حرکت میکنند ، امداد الهی ادامه خواهد داشت.
  برادران اهل تسنن را به تامل و تعمق دعوت میکنم قبل از آنکه زندگیشان با مرگ خاتمه یابد .

 16. آیا منظور از سربازان امام زمانسرویس های اطلاعاتی پاکستان و آمریکاو انگلیس هستند چون مردم اطلاع دارند که ریگی توسط آنان بازداشت و تحویل به ایران شده است. و این خبر را من شخصا از شبکه الجزیره الجزیره شنیدم که دولت پاکستان اعلام کرد که هفته پیش ما ریگی را تحویل ایران دادیم.

  • اون احمق ها اگه میتونستن تحویل بدن که تا حالا داده بودن نه جانم پاکستان هیج غلطی نکرده!

   • ایران هم اگه میتونست زودتر ریگی را دستگیر میکرد تا کمتر جنایت صورت گرفته باشه!

  • شرمنده شبکه الجزیره گفته گزارشگر ما میگوید نه دولت پاکستان تا کسی بهش گیر نده چرا دروغ میگی وگر نه اگه پاکستان گرفته بود اول اعلام میکرد بعد تحویل میداد آقای باهوش

 17. خب خوبه که همه مردم عزیز بلوچ اعترافات مالک و حمید رو دیدند و شاهد پیمان گروهک تروریستی منافقین و حمایت دشمنان قسم خورده مردم این مرز و بوم از این گروهک تروریستی بودند، به نظر من بجای دست و پا زدن برای حیات بخشیدن به جنازه پوشالی این گروهک، بهتره یه کم واقع بین باشیم و همراه با خیل عظیم مردم آزاده ایران زمین، این جنایات و مخصوصا اربابان آمریکایی وانگلیسی و نوکران وهابی آنها را محکوم کنیم.

  • خيلي خنده داره كه عبدالمالك اين اداهارو از خودش درآورد من فكر كنم پاكستان يه عبدالمالك قلابي رو تحويل داده يا اينكه عبدالمالك رو مثل فاضل خداداد ترتيبش رو دادن و اين هم بدل اش است كه دارن ازش استفاده مي كنن.

 18. آره مبارزه با بریدن سر سرباز وظیفه بدبخت و یا مردم عادی توی جاده حتما مورد قبول درگاه خدا هم هست چقدر گمراهی و رظالت

  • داداش سوادتو بچسب تو رو چه به اين حرفاي گنده گنده به قول رييستون » يك كلمه از مادر عروس» (رذالت نه زظالت)

 19. فغان کاین لولیان شوخ شیرین کار شهرآشوب
  چنان بردند صبراز دل که ترکان خوان یغما را
  ———————
  من از آن حُسن روز افزون که یوسف داشت دانستم
  که عشق از پرده عصمت برون افتد زلیخا را

  بــــــــــــــــــــــــی خــــــــیــــــــــال؛؛عزیز

 20. بنظر من نه قوم خوبه نه کاشان لعنت به هر دوتاشان
  ریگی هم کم جنایت نکرد کن سر نبرید فقط از یه کارش خوشم اومد که بعد از انتخابات زد حدود 33 نفر از این اراذل و اوباش خامنه ای ضحاک رو به درک واصل کرد.
  ولی کلاً ریگی هم آدم خیلی کثیفی بود و سزاوار اعدام هم هست. من می گم باید سعی کنیم که تا می تونیم به طور صلح آمیز به مبارزه ادامه بدیم، ولی طبق حرفی که حضرت علی در نهج اللاغه می زنه، اگه به ما حمله شد، ما وظیفه داریم از خودمون دفاع کنیم، ولی باز من میگم حتی اگه حضرت علی هم این طور گفته باشه، ما باز باید تا جایی که می تونیم، خدای نکرده به این ظالمان که با باتون و اسپری فلفل به جون ما می افتند حمله نکنیم.
  ولی آخه چرا این همه کشتار و بی رحمی مگه اونایی که کشته میشن انسان نیستن مگه فرزند و یا عزیز خانواده ی خود نیستن من با قتل و کشتار و خونریزی 100% مخالفم.
  با آرزوی صلح و آرامش برای همه ملتهای دنیا

  • من اگه جاي ريگي بودم و اون بلاهارو سر برادر و خانواده ام آورده بودند روزي يه آخوند و يه سپاهي در راه خدا سر مي‌بريدم

   • بايد نسل اين رجالگاني رو كه به اسم خدا واسلام فساد مي كنند بر انداخت ( آخوندهاي صفوي فاسد به سر دستگي افسد الفاسدين سيد علي گدا و اكبر شاه)

  • خدا هر کس را با امامش محشور میکند شما با موسوی و ریگی ما با خمینی و خامنه ای انشالله

 21. اونهایی که با عبدالمالک مخالفن آیا تا به حال شده که گوش به حرف اون آدم داده باشن؟
  من هم با تمام تروریست ها مخالفم اما حرفهای ریگی من رو تا حد زیادی تحت تاثیر قرار داد!
  هرگز تا به حال فکر کردین که چرا گروهک های منافقین دست به اسلحه بردن و تروریست شدن؟؟
  چون کسی به حرف اونها که مهمترین ستون انفلاب بودن و در این راه زحمت زیادی کشیده بودن اهمیتی قایل نشد و این رژیم بی فکر و منطق اونها رو با تمام گذشته مبارزاتی شون خیلی راحت کنار گذاشت!
  بله! مسئول قتل تمام کسایی که به دست ریگی و یا منافقین کشته شدن جمهوری اسلامیه که بدون هیچ احساس مسئولتی نسبت به مردمش و نیروهای نظامی خودش در حالتی کاملا دیکتاتور منشانه هیچ توجهی به خواست این افراد نکرد و اونها رو آزاد گذاشت تا هر کاری که می خوان بکنن و الانم یک نفر از این گروه رو دستگیر کرده و فکر می کنه که همه چیز تمومه! در صورتی که عقل سلیم میگه دستگیری ریگی مطمئنا باعث حرکات تروریستی بیشتری از سوی گروهک جندالله می شه!

 22. چه خوب مي شه اين قوم بي سواد فقيه و ملا هم زودتر به درك واصل بشن

 23. گفته میشود که جمهوری اسلامی در مقابل تحویل دادن عبدالمالک ریگی به رژیم ولایت وقیح ، سه جوان کوهنورد
  آمریکائی را که در مرز کردستان به اسارت گرفته آزاد میکند.
  باید منتظر بمانیم،اگر آن 3 نفر آمریکائی آزاد شدند آنوقت هیچ شکی باقی نمی ماند که جمهوری اسلامی باآمریکا
  معامله کرده است و حزب اللهی ها به حماقت خودشان بیش از پیش پی میبرند.

  • عزيز من اون سه نفر كه تا ابد تو زندان نميمونن اين چه منطقيه تو داري؟خب منم ميگم اگه يه روزي يه جايي زلزله بياد حتما آمريكا از تكنولوژي هارپ استفاده كرده گوش به زنگ باشيد؟
   اينها كه منطقي نيست اونها يه روزي آزاد ميشن ربطي به ريگي نداره

   • اینکه تا حالا بدون محاکمه زندانی باشند و مدت بسیار کمی بعد از تحویل ریگی به ایران آزاد شوند نشانه چیست؟

 24. سلام به ایران ما.درود به شرف سربازان گمنام امام زمان (ع).زنده باد جمهوری اسلامی .جانم فدای اقا

 25. حمید جون زیاد گه می خوری ریگی و همدستانشونو باید انقدر شکنجه کنند تابمیره فهمیدی انقدر که اونجا امکانات داره تهران نداره

 26. هر کس که از کشته شدن پسر بچه های بی گناه اون هم موقع نماز خوندن و یا مسافرت کشته شدن و یا از بریده شدن سر سربازهای بیگناه خوشحال میشه مثل خود ریگی خون خواره و ازش حمایت می کنه.

 27. اطلاعات یه کار خوب هم کرده باشه همینه! باید چنان اعدامش کنن که برای نوچه هاش درس عبرت بشه!

 28. باسلام
  به امید خدا بقیه هم دستگیر میشوند خدا جاتی حق است وخون مظلوم پایمال نمیشود این وعده الهی است

 29. نمدانم این امام زمان (عج) چه استفاده ای داره ؟ آخه فقط با خامنه ای و دوستاش حرف داره

 30. از وبلاگ منم دیدن کنید: http://www.daytoday1.wordpress.com

 31. هیچ آدم عاقلی از آدم کشی اونم به طرز فجیع حمایت نمی کنه، ولی بحث اینه که این حکومت سرتا پا کثافت واسه ما چوپان دروغگو شده، یعنی هر چی میگه ما برعکسش می کنیم تا درست شه (نمونه اش هواشناسی، هر وقت گفت آفتابیه باید چتر ورداشت)
  ریگی کارش درست نبود تو این شکی نیست، اما توله سگای سپاه و بسیج چرا انقدر واق واق میکنن؟ بعد 4سال یه گروهو گرفتن تازه اونم یکیشونو انقدر ذوق کردن. مردم بی دفاع رو وسط خیابون زدن و دستگیر کردن که هنر نیست، عرضه دارن برن جندالله رو بگیرن.
  این سربازای گمنام که گفتی، همون ساندیسیا نیستن؟!!!

 32. واقعا جای تاسف داره که این آدمکشها اینقدر رذل اند.این بیانیه ها به جز چرت گویی چیزی دیگه نیست

 33. من از بلوچستان ودیگر مناطق سنی نشین دیدن کرده ام واقعاَ محروم هستن، نه اینکه بی سواد باشن ولی وقتی حتی در موقع استخدام یک بسیجی که پیشتر چوپان بوده و سیکل دارد بر مهندس ترجیح داده می شود صبر آدم لبریز می شود،هم وطنان شیعه به خدا ما خواستار تفرقه و خونریزی نیستیم ولی وقتی حتی مساجد و قرآن ها از دست این رژیم در امان نیست دیگر راهی باقی نمی ماند البته من هم مذهبان و هم وطنان خود را به آرامش و فکر دعوت می کنم که مبادا خون بی گناهی ریخته شود

 34. مرگ بر دیکتاتور مرگ بر خامنه ای خون خوار

  • و درود بر رجوي كه صدها هزار نفر ايراني و عراقي شيعه و سني و كرد و عرب و فارس و لرو بلوچ و . . . را كشت چون هواداري سبزيجات است!
   در ضمن اينقدر خودت رو با توهين به امام خامنه اي خسته نكن كه به قول عر:

   • چقدر زور میزنین که به خامنه ای بگن امام اما فقط مرگ بر خامنه ای را بجاش شنیدین
    همین رجوی و مجاهدین که بهشون میگین منافقین شاخه نظامی مطیع خمینی قبل از انقلاب مخملی 57 بودند و اکثر پادگانها و مناطق نظامی را اونا فتح کردند

  • با دعای گربه سیاه بارون نمیاد جون نکن بدبخت ساده لوح برو ببین بعد از سالها ایران تازه داره برمیگرده به قدرت دوران کوروش اول در منطقه امروز و اول در جهان فردا زنده باد امام خامنه ای

   • ما پارسیان به شهادت تاریخ و اذعان کل جهان اولین نویسندگان و اجرا کنندگان حقوق بشر در جهان بودیم و الان منشور کوروش گواه همین مطلبه، اما رژیم مستکبر اسلامی جزو معدود کشورهای عقب مانده و تحجرگرای جهان که منشور حقوق بشر را امضا نکرده و اجرا نمیکنه! همش هم داد میزنه که فلان جا حقوق بشر را امضا کنندگانش زیر پا گذاشتند.
    حالا من ساده لوح هستم یا تو که فکر میکنی با عدم رعایت حقوق بشر ایران میتونه مثل دوران کوروش شکوه و اقتدارش را بازیابی کنه؟

  • تو چیز دیگه ای یادت ندادن بچه پررو یه کم کله بی مخت را بکار بگیر شاید تونستی چیز بگی

   • از طرز جواب دادن معلومه چه کسی کله اش بی مخه!
    اگر جواب منطقی داری بده وگرنه سکوت کن تا کمتر ضعفت را نشون بدی!

 35. برادران مسلمان دست از آدم كشی وبرادر كشی برداريد دشمنان عالم در پي ثروت شما هستند تا حالا هيچ نفعي از انگليس وآمريكا به مسلمين نرسيده ريگی اگر دين داشت به زن وبچه های مردم رحم ميكرد مگر خداوند با كشت وكشتار انسانهاي بي دفاع موافق است مگر نگفته كه رحماء بينهم اشداء علي الكفار مگر هر كسي كه به سه اصل توحيد معاد نبوت اعتقاد داشته باشد مسلمان نيست كه كافر خطابش ميكنيد؟
  والله به خدا اين ره كه ميرويد به تركستان است !
  من به عنوان ذره اي از عالم هستي شما را امر به معرف كردم ولی فكر نكنم اين ها مانع دنيا طلبي بعضي بشه

 36. لعنت بر دشمنان اسلام

 37. هر کس از هر فرقه ای با ادم کشی مخالف هست . ریگی یک تروریست بود و همه باید از گرفتنش خوشحال باشیم . ولی در نهایت مرگ بر دیکتاتور خودمان فراموش نشود

 38. آمریکا هیچ غلتی نتونسته بکنه چه برسه به امثال ریگی و جانشینش
  آخه آدم کشی و قتل و غارت که هنر نیست

 39. get gotuvi ver gede . islam daha girmez

 40. ای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی بخوابین رهبر جدید ترسوهای بزدل کشتن ادمای دست بسته کار شما سنی ها است مثل علی رو که دست بسته تو خیابان ها اوردن تا موقعی که آقا امام زمان پشتیبان این کشوره هیچ گوهی نمیتونین بخورین

 41. این یک بده بدستان سرویسهای اطلاعاتی بوده وبس
  در ضمن همون کشتاری که توسط ریگی معلون انجام میگرفت
  صد برابر بدترش تو داخل ایران توسط دولت انجام میگیره
  درضمن روسیه مدافع ایران بزرگترین دشمن ملت ایران با مسائل سیاسیش کاری ندارم ولی تمام مواد مخدر جدید شیمیائی موجود در کشور توسط مافیای روسی وبا دستهای پشت پرده موجود در حکومت وارد ایران میشه که جوانهای این مرز وبوم رو گرفتار کنه

 42. gerdabe sabz اون امام زمان ترسوت چرا نمیاد؟ بذار بگم چرا نمیاد چون اصلا وجود نداره افسانه مهدی موهوم . ولی بدانید مهدی موعود میاد و شما خران طرفدار مهدی موهوم را از دم تیغ میگذرونه. آخه آشغال دهن نجستو بشور بعد اسم سنی و اهل سنت رو ببر. کثافت آشغال بی بته. تا تونسته این آخوندای کثافت با خزولات امام زمان توی مغز پوکتون ریدن.

 43. تا زمانی افراد خری مثل شما ( gerdabe sabz) باشه و این همه بی عدالتی ها باشه افرادی مثل عبدالمالک ریگی بوجود میان . آخه کثافتای آخوندی تا کی میخواین توی مذهب شیعه بشاشین ؟ برین ببینید چقدر از شیعیان دارن مسیحی میشن فقط بخاطر تعریف مسخره ی شما از دین اسلام و ارایه ی یه تصویر ترسناک و غیر قابل انعطاف از اسلام . لعنت خداوند بر شما آخوندای رافضی و مزدوران جیره خوارتان. ان شا … در جهنم با شیطان محشور شوید .

 44. تروریست ، تروریسته. ریگی و نواب صفوی و خالد اسلامبولی و بن لادن نداره که ..ریگی هم تروریسته.ریگی و تمام تروریستهای دولتی و غیر دولتی باید به سزای اعمالشون برسن!مرگ بر تروریست.

  به مردی که ملک سراسر زمین
  نیرزد که خونی چــــــکد بر زمین «سعدی «

 45. من یک مسلمان هستم حال چه شیعه و چه سنی بیایید ببینیم حضرت رسول اکرم اجازه قتل را به مسلمین می داد آیا کسی که اسیر می شود می توان او را دست بسته به قتل رساند من کلا» با قتلهایی که ایشان و گروهشان کرده مخالفم ، می دانم ظلمهای زیادی به مردم سیستان بلوچستان رفته ولی آیا کشتن چند سرباز نیروی انتظامی وجهه این گروه را که خود را سربازان خدا می دانند بهبود داده گناه این مردم چه بوده است . من با اعدام آقای ریگی هم موافق نیستم او اگر چه انسان بودن انسانها را فراموش کرده ولی خود او هم یک انسان است. ای کاش کتابی چاپ می شد که چرا ریگی ریگی شد

 46. سلام بر همه مسلمانان وهمه انسانهای بی آزار ریگی عقده ای بود وقتی کسی عقده ای شد کارش دلیل نیست شما چرا به سر وکله هم میزنید ویکدیگر رو فحش میدهید کاری نکنید عقده ها بیشتر بشه نه از این طرف ونه هم از آنطرف خدا هر دو طرف را انصاف بده که دیگه خون انسانها را نریزند اگر چه آدم نمیتونه به اتهامهای رژیمهای سر قدرت اعتماد کنه بهر صورت بامید روزی که حقوق همه صاحب حقها بهشان برسه وهمه برادر وار زندگی کنند.

 47. سلام به همه دوستانم در ایران و ایران زمین به نظر من طرفدار از هیچ جبهه ای درست نیست نه عبدالمالک نه خامنه ای همشون دستشون تو یه کاسه است

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: